Assa analoog

Lukk on analoog Assa 565 aga on valmistatud Hiinas ja seega on ka hind soodsam. Lukul väljastpoolt võtmest ja seestpoolt väändenupust juhitav lukustuskeel.

Hind: 45 € + lingid 13 €

ASSA2000

Ühte korpusesse ühendatud turva- ja kasutuslukufunktsioonidega turvalukk. Tugevdatud metallist 3-kihilise lukukeele ja lingikeelega. Kasutuslukufunktsioonilt (seestpoolt avatav) võimalik turvalukufunktsioonile ringilülitus lukukorpuse esiplaadil asuva nipli abil. Lukk on komplekteeritud sees- ja väljastpoolt ASSA ümmarguse turvavõtmepesaga. Kindlustused aktsepteerivad ka ilma lisalukuta. ASSA 2000 turvalukk vastab Rootsi turvalukkude standardi SS3522 nõuetele.

Hind: 170 € + lingid 13 €

NEMEF

Lukul linkidest juhitav kaldkeel ja võtmest juhitav lukustuskeel. Lukukorpus varustatud eraldi vedrudega tuuleriivi ja lingi-mehhanismi jaoks. Vajadusel võimalik seest liblikaga lahti keeramise võimalus.

Hind: 35 €

ABLOY-LC-302

Kasutus lukk mis sobib klaas profiilustele. Öö asendis automaatne iselukustus päevaasendis lukukeel luku korpuse sees. Vajadusel on võimalik panna ka lingid.

ABLOY4190

Töötab lingist vajadusel iselukustuv sobib kasutamiseks sise välis ja tulekindlatele ustele.

SANTOS

DIN-standardi kasutuslukk: lukul linkidest juhitav kaldkeel ja võtmest juhitav lukustuskeel. Lukukorpus varustatud eraldi vedrudega tuuleriivi ja lingi-mehhanismi jaoks.

Hind: 30 €

ABLOY451S

Ühte lukukorpusesse ühendatud turva- ja kasutuslukufunktsioonidega turvalukk. Ülemine kasutuslukuosa väljastpoolt avatav/suletav võtmega, seestpoolt väände-nupust. Alumine turvalukuosa väljast- ja seestpoolt ainult võtmega suletav seifi-tüüpi korpusesisese plaat-muukmehhanismi ja kolmest teraslehest kokkuneeditud lukustus-keelega. Erinevaid võtmekombinatsioone üle 100 000. Kaldkeel juhitav linkidest. ABLOY 451S turvalukk vastab Rootsi turvalukkude standardi SS3522 nõuetele.

Hind: 170 € + lingid 13 €

BODA428

Turva lisalukk. Väljast- ja seestpoolt ainult võtmega suletav seifi-tüüpi korpusesisese plaatmuukmehhanismi ja kolmest teraslehest kokkuneeditud lukustuskeelega. BODA 428 turvalukk vastab Rootsi turvalukkude standardi SS3522 nõuetele.

Hind: 65 €

ASSA562

Iselukustuv lukustuskaldkeele ja lingikeelega tavalukk.
Tapikaugus 50 mm.
Võtit või väändenuppu 90° pöörates liiguvad sisse mõlemad kaldkeeled. Lukukeel lukustub automaatselt ukse sulgemisel.
Võti lukukeele raami sisse riivistamiseks.
Pinnakate: tsink.

ASSA Evolution2002

4.klassi turvalukk. Alt üles liikuv konkskeel väldib ukse vajumisel tekkivaid probleeme ja hoiab ust tugevalt raamis ega lase seda lõõtsana lahti kangutada. Tugevdatud konkskeelega turvalukk: lahtimurdmiskatsel jõuga üle 700 kg keel blokeerub ja seejärel peab vastu 2 t. Isereguleeruv lingikeel tagab sujuvama liikumise ja pikema kestvuse. Välja töötatud vastavalt EU nõuetele.

Hind: 170 € + lingid 13 €

Toruabi